Dzinēja diagnostika

Dzinēja diagnostika

Dzinēja diagnostika
Motora vadības sistēmas diagnostika, vadības bloka, devēju, sensoru un izpildmehānismu pārbaude, kļūdu analīze, auto dzinēja bojājumu meklēšana un novēršana.
Dzinēja pārbaude
Motora kompresijas un sadales fāzu pārbaude. Auto dzesēšanas sitēmas un vakuumsistēmas darbības pārbaude. Motora defektu meklēšana.
Aizdedzes sistēma
Auto aizdedzes sistēmas un dzirksteles enerģijas pārbaude. Dīzeļmotora iesmidzināšanas momenta pārbaude un iestatīšana. Dīzeļdzinēja kvēlsveču pārbaude.
Degvielas sistēma
Auto degvielas iesmidzināšanas sistēmas diagnostika, degvielas sūkņa spiediena un degvielas spruslu pārbaude. Problēmu meklēšana un novēršana.
Izplūdes sistēma
Benzīna motora izplūdes gāzu CO, CH, O, CO2, lambda pārbaude un CO regulēšana. Auto katalizatora, kvēpu filtra un Lambda zondes pārbaude.

Elektrosistēmu diagnostika

Elektrosistēmu diagnostika un pārbaude

Elektrosistēma
Automašīnas elektrosistēmu, komforta sistēmu un auto elektro aprīkojuma diagnostika un remonts. Auto elektroiekārtu bojājumu meklēšana un novēršana.
Klimata kontrole
Auto apsildes, ventilācijas un autonomās apsildes sistēmu diagnostika, pārbaude un remonts. Bojājumu meklēšana un novēršana.
Drošības spilveni
Airbag, SRS un auto pasīvās drošības sistēmu diagnostika un pārbaude. Bojājumu meklēšana un novēršana.
Akumulators
Auto akumulatora, ģenerātora un startera pārbaude. Akumulatora izlādes un strāvas noplūdes iemeslu meklēšana un novēršana.

Ritošās daļas diagnostika

Ritošās daļas un bremžu diagnostika

Bremžu sistēma
Bremžu pretbloķēšanas, vilkmes kontroles un stabilitātes kontroles sistēmu ABS, ESP, EBV, EBD, ESC, VSC, ASCEPC, ASR, EDS, DSCTCSTRC auto diagnostika. Auto bremžu pārbaude.
Transmisija
Automātiskās ātrumkārbas vadības sistēmas diagnostika un pārbaude. Auto transmisijas diagnostika.
Balstiekārta
Elektroniskās stūres iekārtas un maināma piekares augstuma sitēmu auto diagnostika un pārbaude.
Rokas bremze
Elektriskās rokas bremzes diagnostika un pārbaude.